20 yıldır işimizi severek yapıyoruz...

                     Sistem Oto 38 ailesi olarak 90 lı yılların sonunda ticari serüvenimize başladık.Elektrik Elektronik Görüntülü ve Sesli Müzik Sistemleri,Detaylı Araç Bakımı ve Tamiratı üzerine yıllarca hizmet verdik.Hali hazırda devam eden ve giderek genişleyen bu hizmetlerimizin yanı sıra müşterilerimizin ve piyasanın da taleplerini de fırsat bilerek şubeleşmeye karar verdik.

                     2013 yılında şubeleşmeye gittik ve SİSTEM OTO 38 AKSESUAR adıyla Kayseri'nin ve İç Anadolu'nun ihtiyaç duyduğu Oto Aksesuar/Oto Market hizmetini yerine getirmeye başladık.Şirketimiz bünyesindeki profesyonel elemanlar ile Amerikan Cam Filmi Uygulaması,Profesyonel Ses Sistemleri, Android&Windows Multimedya Sistemleri , Body kit Uygulamaları , Krom Aksesuar Uygulamaları ve Oto Kılıf Uygulamalarımızı dikkatle ve özenle uyguluyoruz.

                    2016 yılının sonunda 3. şubemizi de BYM JANT&LASTİK PROFESYONEL BOYA KORUMA ve DETAYLI TEMİZLİK üzerine hizmete açtık.

 

                    2017 nin son aylarında SİSTEM OTO AKESUAR -2- olan 4. Şubemizi de Kayseri'nin hizmetine sunduk.Farklı ürün çeşidi ile Sunduğumuz hizmetleri her geçen gün daha da kaliteli hale getirilerek müşterilerimizi memnun etmek amacıyla profesyonel ekibimizle çalışmaktayız.

                                                                                    Saygılarla;

                                                                             EBUBEKİR DOĞAN

                                                                                YÖN.KUR.BAŞK

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon